FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co z tym Forum?!
Autor Wiadomość
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-01-14, 10:29   Co z tym Forum?!

Moi drodzy

Czy ktoś wie jak zaradzić bałaganowi na tym forum.
Przybywa nam urzytkowników w tempie huraganowym, przy czym gros to są spamerzy i naciągacze. Ze stanów rosji, i innych dziwnych miejsc. codziennie pojawiają się nowi i zasypują nas śmieciem. Może ktoś by jednak to zablokował albo pilnował?
Czy jest taka możliwość???

Pozdrawiam
KP
 
     
MKieliszek 

Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: Gorzyce
Wysłany: 2010-01-15, 14:59   

Witam.
Osobiście pisałem maila w tej sprawie do administratora tego forum, ale jakoś odzewu nie widzę.Nasze forum posiada zbyt prostą rejestracje, dlatego wkrada się tu spam.Jest kilka możliwości: jedna to dać osobie która zagląda tu codziennie prawa administratora i żeby usuwała wszystkich użytkowników tych spamujących.Następna to zmienić system forum, a przynajmniej jej rejestrację wtedy powinno to pomóc.
 
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2010-01-15, 16:34   

No cóż, skoro już podniosły się głosy to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Trzeba pamiętać, że to forum odwiedzamy nie tylko my i spamerzy ale pewnie ludzie spoza aeroklubu, którzy trafiają tu np przez naszą stronę internetową. Stan w jakim jest ostatnio to forum nie najlepiej świadczy o naszym klubie (przypominam że jest to oficjalne forum).
Poprzednia wersja - marian.waw.pl/forum też miała te problemy ale jakoś się udało wyplenić niechciane posty.
Przy okazji chciałem poruszyć kwestię strony internetowej. Niestety w porównaniu z innym witrynami aeroklubów to wypadamy blado. Nie chcę wymieniać punkt po punkcie co wydaje mi się że jest nie tak, ale chociażby to, że na stronie jest zaproszenie na opłatek wigilijny a mamy połowę stycznia.
Ja rozumiem, że zajmowanie się taką stroną to nie jest prosta sprawa ale mimo wszystko apelowałbym, żeby potraktować to bardziej poważnie.
Żeby nie było, że tylko narzekam: jeżeli potrzebna jest pomoc to w miarę swoich możliwości postaram się wspomóc, wystarczy tylko maila napisać.
Mam nadzieję, że nie podpadłem nikomu i będę mógł się jeszcze na forum zalogować ;-)
Pozdrawiam administratorów i webmasterów
 
     
MKieliszek 

Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: Gorzyce
Wysłany: 2010-01-15, 22:42   

No w końcu jakieś odzewy, Łukasz ma racje ta strona to jest zrobiona na szybko i wygląda zbyt prosto w porównaniu do innych aeroklubów.W miarę możliwości można by wspólnie zrobić coś nowego.Prosiłbym o wypowiedź innych użytkowników tego forum w sprawie nowej strony, forum itd.
 
 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2010-01-18, 21:55   

wkrada sie na forum byle kto a niektórzy z naszych kolegów nie mogą sie zalogować :?:
heniek
 
     
Wasąg Krzysztof

Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-01-19, 14:14   STRONA ASW I FORUM

W dniu dzisiejszym 19.01.2010 zostały przesłane do Ciosmaka i Pantuły hasła i loginy do strony internetowej i forum.
Ciosmak ma sie zając stroną internetową i stroną ZAWODÓW SZYBOWCOWYCH A FORUM ??????????????????

pozdrawiam
 
     
AeroBart 


Wiek: 39
Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 39
Skąd: Gdańsk, EPGD, EPGI
Wysłany: 2010-01-20, 14:05   

Jeśli można to chętnie zajmę się forum. Jeśli oczywiście odpowiada wszystkim moja kandydatura :P

Zajmowałem się starym forum do momentu w którym nie zostało zamknięte więc wiem co i jak.

Pozdrawiam
_________________
..::AeroBart::..
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2010-01-20, 19:24   

To my z Bartkiem weźmiemy pod opiekę forum. Jak widać troche porządków już zrobiłem :-P
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-01-20, 22:05   

Dobra robota chłopaki!
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-01-27, 13:57   

No Panowie dzięki za obywatelską postawę.

Teraz jest dużo lepiej.

Pozdrawiam
KP
 
     
Marcin

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 9
Wysłany: 2010-04-27, 20:45   

Do admina.
Czy można zrobić by kliknięcie na obrazek na górze strony przenosiło na oficjalną stronę aeroklubu zamiast jak obecnie na stronę forum. W końcu ten obrazek jest podpisany Aeroklub Stalowowolski a nie Forum Strona Główna.

pozdrawiam
MZ
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2015-01-06, 20:21   

Informuję, że po dłuższej przerwie spowodowanej koniecznością aktualizacji, forum znowu zaczęło funkcjonować prawidłowo. Posty powinny dodawać się prawidłowo. Zapraszam do użytkowania.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8